Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Hrať túto hru

Štatistika vyhratých hier
biely2972 (48.77 %)
čierny2823 (46.33 %)
Remíza298 (4.89 %)

Recyklované šachy

Recyklované šachy jsou šachovou variantou, která spadá do cyklické kategorie. To zmanená, že některé figurky, které byly odstraněny z hrací desky, mohou být vloženy zpět a dále použity ve hře. Je tu jistá podobnost s cyklickými šachy, nicméně strategie se podstatně odlišuje:
  • Hráč smí zajmout vlastní figurky (kromě krále) a vrátit je zpět na hrací desku v následujících tazích. Je zde stejné omezení, jako v cyklických šachách - pěšec nesmí být umístěn na první nebo poslední řadu.
    Například, bílý hráč může začít hru sebráním své dámy králem a v druhém tahu tuto dámu umístit na libovolné prázdné pole.
  • Hráč může, stejně jako v normálních šachách, zajmout soupeřovy figurky, ale tyto figurky nelze žádným způsobem znovu použít. Zůstanou v sekci "sebrané figurky" do konce hry.
  • Pěšec, který dosáhne poslední řady, se nepromění v jinou figurku, ale je odstraněn z hrací desky.
Ostatní pravidla se shodují s klasickými šachy.
Hrať túto hru

Prezrite si tiež: Šach, Čínsky šach, Japonský šach, Rohový šach, Opevnený šach, Prepadový šach, Cyklický šach, Žravý šach, Vymretý šach, Maharádžov šach, Trojšachový šach, Temný šach, Atómový šach, Janusov šach, Ambasádový šach, Pozičný šach, Voľný pozičný šach, Valcový šach, Amazonský šach, Berlínsky šach, Fisherov šach, Leganov šach, Jazdcový šach, Veľký šach, Capablancov šach, Los Alamos šach, Nejasný šach, Minišógi, Kockový šach, Recyklovaný šach, Ľadový šach, Behemotské šachy, Kočičí šachy, Koňské šachy, Závod králů, Kostkové šachy 10x10, Masakrové šachy
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2024 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol