3. I dislike when players resign in the middle or the beginning of the game without visible reason. Write me your reason please! You have the better way: just not to begin that game.
(skryť) Ak presuniete kurzor myši nad hráčovu ikonku členstva, objaví se tooltip so základnými informáciami o danom užívateľovi. (pauloaguia) (zobraziť všetky tipy)