User Name: Password:
New User Registration
Moderator: Fencer 
 BrainKing.cz

Klub pro všechny, kteří se zajímají o BrainKing samotný, jeho strukturu, vlastnosti a budoucnost.
Messages per page:
List of discussion boards
You are not allowed to post messages to this board. Minimum level of membership required for posting on this board is Brain Knight.
Mode: Everyone can post
Search in posts:  

15. July 2010, 23:10:10
Katechka 
<span>dnes jsem narazila na takovou zvlastnost Brainkingu, byla jsem vyhozena ze spolecenstva, ale BK mi nedal moznost odpovedet Sefovi (Maly nebo Velky, to netusim), protoze sam sef, ktery me vyhodil me ma v nepratelich. Nebylo by dobre vytvorit nejaky mailbox spolecenstva, aby se tyto situace nestavaly? v mem idealistickem svete by clovek mel mit pravo se vyjadrit. snagit zde <span><img>

15. July 2010, 23:18:25
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Katechka: Mně to nepřipadá jako zvláštnost. Mně se toto stalo víckrát, než bych zvládl spočítat, a nikdy jsem se nad tím ani na chvíli nepozastavil. Velký a Malý šéf mají právo mít ve svém společenstvu toho, koho chtějí. Naopak koho tam nechtějí, mají právo vyhodit.

Ad vzkazník společenstva: jaký by měl význam? Pokud mě mají oba šéfové v nepřátelích, tak k tomu mají zřejmě nějaký důvod a nechtějí se mnou komunikovat. Proč by mělo být možné toto jejich přání ignorovat a „oklikou“ jim posílat nějaké vzkazy?

15. July 2010, 23:25:05
Katechka 
Subject: Re:
Pedro Martínez: hm, asi uz je pozdni hodina, precti si, co jsem napsala jeste jednou. ja se nezastavuju nad kickem (to uz se mi tu stalo taky nescetnekrat), spise me zarazi, ze clovek nema moznost se vyjadrit, tot vse.

15. July 2010, 23:30:34
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Katechka: Pokud čtu dobře, pozastavuješ se nad tím, že jsi byla vyhozena ze společenstva, přidána do seznamu nepřátel obou jeho šéfů a tak zbavena možnosti se ke svému vyhození vyjádřit. Pokud to tak není, pak je na vině asi opravdu pozdní hodina.

17. July 2010, 00:00:47
Katechka 
Subject: Re:
Pedro Martínez: nikolivek, pozastavuji se nad tim, ze pri vyhozeni ze spolecenstva clovek nema zadnou sanci se na cokoli zeptat (i kdyz k tomu dostane kuprikladu pruvodni dopis, coz neni standardem, vetsinou se o tom clovek ani nedovi, ze letel), pokud je osobne v nepratelich daneho sefa. Nevim asi presprilis odlisuji hracsky profil a spolecenstvo jako takove, ale existence spolecneho vzkazniku spolecenstva by v techto vecech pomohla. porad nic? esi ne, vzdavam se.

17. July 2010, 00:15:02
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Katechka: Promiň, ale zdá se, že k tomu, abych mohl dešifrovat to, o co ti opravdu jde, bych potřeboval buď nějaké důmyslné zařízení nebo pomoc Vocilky…

17. July 2010, 13:26:26
Vocilka 
Subject: Re:
Pedro Martínez, Katechka: No, pokud tě má vyhazující šéf v nepřátelích a napíše ti průvodní dopis, pak je blbý, že nemůžeš odpovědět... Ale je to asi totéž, jako když ti napíše vzkaz někdo, kdo tě má v nepřátelích a ty jeho (ještě) ne... A pokud tě v těch nepřátelích má omylem, (což není tento případ ), tak mu ani nemáš jak dát vědět...

17. July 2010, 17:32:16
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Vocilka: Jasně, to chápu, proto jsem taky napsal Ad vzkazník společenstva: jaký by měl význam? Pokud mě mají oba šéfové v nepřátelích, tak k tomu mají zřejmě nějaký důvod a nechtějí se mnou komunikovat. Proč by mělo být možné toto jejich přání ignorovat a „oklikou“ jim posílat nějaké vzkazy? Katechce jde ale asi o něco jiného, když všechny moje komentáře odmítla jako nesouvisející.

17. July 2010, 22:11:36
Vocilka 
Subject: Re:
Pedro Martínez: No, zřejmě ji má v nepřátelích jen ten ze šéfů, který ji vyhodil

17. July 2010, 22:13:22
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Vocilka: Proč potom potřebuje vzkazník společenstva, když si může „stěžovat“ tomu druhému?

17. July 2010, 23:05:42
Vocilka 
Subject: Re:
Pedro Martínez: No třeba že to není osobní, tak to do osobního vzkazníku nepatří, spíš fakt do nějaké schránky společenstva... Ale jestli to Katechka myslela přesně tak, to netuším, ještě pořád na šifrovačkách nepatřime k úplně nejvyšší špičce ...

17. July 2010, 23:15:47
Pedro Martínez 
Subject: Re:
Vocilka: OK, dobře… ale ještě by mě zajímalo, kdo by mohl na takový neosobní dotaz zaslaný do schránky společenstva odpovědět. Společenstvo samo? Byla by snad v rámci společenstva nějaká anketa k tomu, co odpovědět?

Date and time
Friends online
Favourite boards
Fellowships
Tip of the day
Copyright © 2002 - 2024 Filip Rachunek, all rights reserved.
Back to the top