List of discussion boards
You are not allowed to post messages to this board. Minimum level of membership required for posting on this board is Brain Knight.
Neni tu nekdo kdo ma uplne jasno v pocitani bodu v cheversi? Napriklad u tetopartie: Cheversi (PCfromKNM vs. varkala) pred mym poslednim tahem mel souper 38 bodu, po nem 36 bodu. At na to koukam jak koukam, tak vidim, ze mu svym poslednim tahem ubiram pet bodu, jak to tedy je?
Tanein: jsem si myslel, ze zmena pravidel se netykala pocitani bodu, ale jenom poradi prvnich figur pri hre Pedro: ja to cely nepocital, pouze zmenu v poslednim tahu a ta mi nejak nesedi
varkala: no ta se týkala i především změny počítání bodů, aby to bylo vyrovnanější. I když je fakt , že zrovan tahle hra byla málo předem odzkoušená, jak už psal Filip v blogu.
varkala: změna,týkající se počítání je toto: "Pokud je pole ohrožené více figurkami, hráč obdrží bod za kažodu figurku zvlášť." (chyba ve slově "každou" neni na mém vysílači )
(hide) If you click on a person's name and then click Finished games you will have a list of games that have been completed, then click on the name of the game to get a summary of all of these games, then click on the name of the game again and you will have a game to view and analyze. (Servant) (show all tips)