Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Interview s užívateľom Kevin (1. júna 2004)


Jaké je tvé skutečné jméno?
Mé jméno je skutečně Kevin.

*anonym*
Kolik ti je?
18. října 2004 mi bylo 18.

Odkud pochází přezdívka „Kevin“?
To je opravdu mé křestní jméno … :-)

Můžeš nám říct něco o tvé zemi?
Hmm … zajímavá otázka! Takže, Kanada se rozkládá zhruba na 10.000.000 čtverečních kilometrech plných sněhu a ledu, kde je velmi snadné najít rovnou plochu ke stavbě iglú a kde se můžete prohánět na psím spřežení, kam se vám zachce, protože jet po věčně zasněžených cestách nemá cenu. Je to skutečně fascinující – přesně na hranici mezi Kanadou a USA je teplotní rozdíl kolem 45 stupňů! Pokud mi nevěříte, sledujte předpovědi počasí z meteorologické stanice pro Kanadu i USA – když je v Kanadě 10 stupňů, Spojené státy mají 40 až 50! Opravdu zeměpisný zázrak!
OK, jen žertuju. Dělal jsem si srandu.
Pro vás z USA – Kanada (zvláště pak její jižní část) se se vším všudy velmi podobá severní části USA. Teplota se bez problémů pohybuje od -50°C v zimě až do 50°C v létě.
Kanada je převážně rovná, i když máme pár hornatých pásem, heč :) – nejznámější jsou Skalnaté hory v Albertě a Britské Kolumbii či Appalačské pohoří v Quebecu.
Kanada je ze tří stran obklopena oceány (Atlantským na východě, Severním ledovým na severu a Tichým na … správně, uhodli jste! … na západě) a ze čtvrté (to by mohl být jih) Spojenými státy. Navzdory populárním pověrám ne všichni obyvatelé Saskatchewanu jsou farmáři (jsem toho nejlepším příkladem) a ne všichni Kanaďané bydlí v iglú a jezdí pouze na psích spřeženích (opět posloužím jako dobrý příklad).

*anonym*
Máš teď přítelkyni?
Ne, to opravdu nemám :-(
(a rozhodně to není něco, čím bych se chtěl chlubit)

Co chceš dělat, až vystuduješ vysokou školu?
Nastoupil jsem na "University of Regina" (nachází se v městě Regina - to je ale náhoda, že??) na podzim 2004, mým hlavním oborem je Informatika a Matematika. Doufám, že ze mě bude dobře placený počítačový programátor zaměstnaný ve velké firmě a že mou celodenní prací bude programování počítačových softwarů :-)

Máš nějakou brigádu?
Tak trochu. Jednou týdně po škole (od 16:00 do 20:30) doprovázím na klavír jednoho učitele zpěvu ve městě – hraju na některých lekcích jeho žáků. Také je doprovázím na jejich představeních (recitálech a festivalech) a dohlížím na ně – z toho by bylo celkem absurdní zaměstnání :-D

*anonym*
Chtěl bys mít děti?
Určitě ano. Ale nejdříve bych rád dokončil školu – slyšel jsem, jak obtížné je studovat a zároveň se starat o rodinu, takže bych chtěl každopádně nejdřív dodělat školu.

*anonym*
Máš bratra nebo sestru?
Jasně. Mám staršího bratra Curtise, kterému je 19. Poté, co zjistil, že univerzita není nic pro něj, začal pracovat jako roznášeč pizzy. Nedávno s tím skončil a začal se zaškolovat na novou pozici – v zákaznické službě jedné telefonní společnosti (dnes, 10.května, byl zrovna poprvé v nové práci).

Máš nějaké domácí mazlíčky? Prozradíš nám jaké a jejich jména?
Ne, zrovna žádného nemám (že by kvůli placení členství :)?). Měli jsme králíka jménem Speedy (asi před 10 lety), ale ten zemřel a od té doby jsme už žádné zvířátko neměli. Speedy rád kousal takové věci jako napájecí šňůry – nechávat ho kvůli tomu celou dobu venku (zvlášť v zimě) jsme nemohli.

Můžeš nám o sobě něco říct? Oblíbené jídlo, barva, parfém atd.
Oblíbené jídlo … chutná mi vše, v čem je sýr a není zelenina, houby nebo ryby (jakýkoliv druh) :-) Opravdu nesnáším všechno, co plave, houby jsou odporné a nemám rád téměř všechny druhy zeleniny (většina z nich je taky odporná).
Oblíbená barva – asi to bude modrá. A neptejte se mě, jaký odstín, prostě modrá. Pamatujte, znalost barev u chlapů je omezená na 8 až 16 barev :)
Oblíbený parfém – musím uznat, že moc zkušeností s používáním parfémů nemám, takže si myslím, že k tomu opravdu nemám co říct :-)
atd. – nejsem si jistý, co jsi zamýšlela pod „atd.“, takže se obávám, že nejsem schopen poskytnout pravdivé informace ohledně „atd.“ :-)

Jaké máš koníčky?
Hmm, no, hraju na klavír (začal jsem ve 3.třídě), od té doby se dostal na úroveň 10 a v srpnu 2003 složil zkoušky za 87 (vám, co nejste z Kanady, to asi moc neřekne). Hraju ve školní kapele a v místním mládežnickém orchestru (mimochodem, ani ne před hodinou jsem se s orchestrem vrátil z Ottawy!). Taky hraju na tenorsaxofon ve školní jazzové kapele. Mám rád i deskové hry (to byste taky určitě nečekali :D). Jak mnozí jistě už víte, má oblíbená desková hra je Trax (najdete ji na www.traxgame.com). Zatím ho na Brainkingu hrát nelze, ale doufám, že se zde brzo objeví :-)

Čteš rád? Pokud ano, jací jsou tví oblíbení autoři?
Jo, čtu rád, ale nečtu více, než bych měl. Moc se mi líbily „Redwall series“ od Briana Jacquese – četl jsem asi 5 dílů a mám doma i další, které jsem zatím ještě nečetl (a pak jich ještě několik nemám). Taky mám rád Pána prstenů od J.R.R. Tolkiena. A do třetice, knihy o Harrym Potterovi prostě musít milovat všichni (ok, nemusíte … ale já jo) :-). Už jsem četl první tři z nich a chystám se i na čtvrtou a pátou (a pak určitě i šestou a sedmou), až se k nim dostanu.
Ale co se týče konkrétních autorů, nemám žádného, jehož novou knihu bych si šel koupit hned, jak by se objevila na pultech.

*anonym*
Jaký druh hudby máš rád?
Obecně jsem milovníkem vážné hudby (konkrétněji z 18. – 20. století). Poslouchám např. W.A. Mozarta, L. van Beethovena, F. Chopina, J. Brahamse a F. Schuberta. Přesněji – od Chopina se mi nejvíc líbí jeho nokturny, od Mozarta a Beethovena jejich sonáty a od Brahamse rapsodie a intermezza. Na druhou stranu, v podstatě neexistuje hudba, která by se mi nelíbila, takže poslouchám, co je zrovna „in“. Klasická hudba u mě však vede, mám na 100 CD s těmito nahrávkami a pouštím si je dost často.

Už jsi někdy cestoval mimo Saskatchewan?
Jasně – párkrát (i když jsem ještě nikdy nebyl dál, než v Severní Americe). Byl jsem několikrát v Calgary a Edmontonu (a na dalších méně známých místech Alberty), jednou či dvakrát ve Vancouveru, teď jsem se zrovna vrátil z Ottawy … A navštívil jsem i Disneyland v Kalifornii a Disneyworld na Floridě. To by bylo asi všechno :-)

*anonym*
Jaký byl tvůj nejtrapnější zážitek?
Hmm … jsem si jistý, že jich je víc … :-) Vybrat TEN NEJTRAPNĚJŠÍ je dost obtížné, ale dám k dobru jeden, co se mi zrovna vybavuje (že by nějak potlačil ten zbytek?):
Jednou, když jsem hrál fotbal za školní družstvo (na gymplu) – bylo mi tak 8 nebo 9 – a balón zrovna směřoval k naší bráně, nenapadlo mě – vůbec nechápu proč – nic lepšího, než se sehnout a chytit ho do náruče. To znamenalo přímý volný kop pro soupeře z velmi výhodné pozice (tam, kde jsem míč chytil) a poděkování protihráčů za tuto nabídnutou šanci. Už si nevzpomínám, jestli z té situace padl gól (nebo že bych si to kvůli studu nechtěl pamatovat?), ale dodatečně doufám, že to brankář chytil!

Z jakého počítače se připojuješ?
To záleží na tom, kde jsem :-)
U táty je 400 MHz, 8 GB HDD, 256 MB RAM (ten používám já) a 2.4 GHz, 40 GB HDD, 256 MB RAM (ten používá můj bratr).
U mámy je 1.7 GHz, 40 GB HDD, 256 MB RAM (ten používám já) a 2.7 GHz, 40 GB HDD, 1 GB RAM (ten používá můj bratr).
Taky vám tady něco nesedí, nebo jen mě?!? :-)

Jaká je tvá oblíbená hra na Brainkingu?
Nejspíš Pavoučí Line 4. Ale mám rád i Dámu, Tablut a Tankový Boj (i když v těchto hrách zrovna nevynikám...)
:-)

Jaká je tvá oblíbená hra mimo Brainking?
TRAX, TRAX, TRAX, TRAX, TRAX, TRAX, TRAX, TRAX, TRAX a TRAX. Jé, zmínil jsem TRAX? :-)
Narazil jsem na něj před zhruba pěti lety, když jsem surfoval po Gaming Zone společnosti Microsoft (www.zone.com). Ten den jsem dostal první lekci od velmi zkušeného hráče, se kterým jsem pak odehrál ještě spoustu her. No, jenže nával hráčů Traxu se na Gaming Zone zrovna nekonal (ke konci bylo dokonce velké štěstí potkat někoho online), takže tuto hru na svých stránkách Microsoft zrušil (tak, všichni … 3, 2, 1 … bůůůů!!!!). Pak se současný světový šampión Donald Bailey rozhodl vytvořit svůj vlastní traxový program (ke stažení zdarma na www.traxgame.com ), kam se hráči mohou přihlásit a hrát proti jiným. Ale bohužel ani tam moc rušno není …

Má Trax nějaká omezení? Nebo může teoreticky jít do nekonečna?
Jak se to vezme. Původně, když byl Trax vymyšlen, pravidla ukládala omezení na desku 8x8 (pokud jednou rozměry dosáhly 8 napříč nebo 8 horizontálně, hrací deska už nemohla být v tomto směru rozšířena a zbývající místa bylo nutné zapknit). S těmito pravidly mohla hra končit remízou, když byla deska zaplněna.
Docela krátce poté, co byla hra vynalezena (to bylo tak před 20ti lety), pravidla omezení desky byla zrušena. Teď je jedno, jaké velikosti deska dosáhne. Díky tomuto velmi důležitému pravidlu je absolutně NEMOŽNÉ v Traxu remizovat. Domnívám se, že je to závislé i na tom, že by mohlo být výhry každého hráče dosaženo v tom samém kole, kdy tento hráč táhne.
I když hra může teoreticky trvat donekonečna, nejdelší hra, co byla zaznamenána, měla 87 tahů a zahrnovala nějakých 227 herních kamenů a 17x24 dosažených řad. To dokazuje OBROVSKÉ úsilí obou hráčů.

*anonym*
Kdo je na tvém Seznamu přátel a Seznamu nepřátel?
Zatím jsem nenašel nikoho, kdo by se mi "znepřátelil" (existuje to slovo :-)?), takže můj Seznam nepřátel je prázdný. Doufám, že to tak v každém případě i zůstane.
V mém Seznamu přátel je 39 lidí, které jsem si tam přidal z různých důvodů a v různé době. Někteří z nich už se nějakou dobu nepřihlásili, takže počet aktivních hráčů v seznamu je o trochu nižší. Nicméně, to v žádném případě neznamená, že jen 39 lidí na Brainkingu považuju za přátele :-D

Jakou otázku bys si přál a jaká by na ni byla tvá odpověď?
Opravdu jsem netušil, na co bych mohl být dotázán, takže jsem skutečně žádnou konkrétní neočekával. Věřím, že jsem ve svých odpovědích vyjádřil vše, co jsem chtěl, i když jsem si jistý, že ve chvíli, kdy se nad nimi znovu zamyslím, přijdu na to, že jsem mohl odpovědět stokrát líp ;-)

Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2024 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol