Přehlašovaci méno: Kózelny sluvko:
Zapsáni novyho oževatela
Často kladeny dotaze (ČKD)
Stary FAQ léstra
Často kladeny dotaze (ČKD) - Tables - Poker - Jak mohu získat více žetonů?

6.1.2) Jak mohu získat více žetonů?

Pokud množství vašich žetonů klesne pod hranici 1000 (pro zjištění aktuálního stavu je třeba odejít od všech stolů a navštívit stránku profilu), máte možnost získat další žetony, což by vám mělo umožnit pokračovat ve hraní pokeru i v případě, že jste v předchozích hrách o všechny žetony přišli. Formulář Získat další žetony se nachází na stránce vašeho profilu a jsou zde, samozřejmě, určitá omezení jeho použití:
  • Můžete použít tuto funkci pouze jednou za 24 hodin, přičemž odpočet začíná v okamžiku posledního doplnění žetonů. Stránka profilu vás informuje, za jak dlouho bude povoleno znovu získat žetony.
  • Počet takto získaných žetonů závisí na úrovni vašeho členství. Neplatící hráči (úroveň Brain pěšec) obdrží 250 žetonů, platící členové dostanou 500 žetonů.
Uvedený systém by měl zajistit, že se nikdo nedostane k příliš velkému množství žetonů bez námahy, takže kdo má v úmyslu zasednout ke stolu s vysokými sázkami, je nucen nejprve vyhrát vyšší množství žetonů v běžných hrách, aby nashromáždil jejich dostatečné množství pro požadovaný vklad. Nicméně, pokud vše prohrajete, stále máte možnost znovu pokoušet štěstí po uplynutí 24 hodin.
Datom a hodine
Kamoši, co só toť
Oblébeny klobe na mloveni
Spolke
Vechetávka dňa
Copyright © 2002 - 2024 Filip Rachůnek, šecke nároke vehrazeny.
Zpátke do vrcho