Tanein: no,nedělám.....Míša potřebuje pak sem,do Havru kvůli papírům,už je definitivně Neratovičanka víš,takže bychom jeli všichni v pátek z5 a já si vystoupím v Olomouci no..uvidíme,neslibuju
(do skréše) Veoži Zapesovač pro ozkóšeni vzhledo popiso s HTML tagama v plkách o sobě, dřiv než je pospřehébáš. (Jenom cálojici členi) (rednaz23) (okázat šecke vechetávke)