tak nevím jak to zvládnu...něco mi do toho vlezlo..ha..musím k dceři,chystá se v srpnu vdávat,tak nějaké to vyřizování,nakupování atd...ale snad to sfouknem v pátek a v sobotu bych už jela dom a po cestě to vzala na srazík...
(do skréše) Jak co chvila kókáš na někery vebrany klobe na mloveni, možeš je šópnót do véčto oblébenéch bóchnutim na linko "šópnót k oblibeném klobum" na léstko přislošnyho klobo. (pauloaguia) (okázat šecke vechetávke)