Käin neljandas b-s tallinna ühisgümnaasiumis. Lemmik spordimängud jalg,korv,rahvastepall ja saalihoki. vabal ajal olen arvutis, käin sõpradega linnas, loen raamatuid ja tüütan õde. Ei tea sellistest mängudest midagi ja kehalises olen ka halb, aga muidu oskanarvutimänge väga hästi ja nii on ka õppimsega.
(hide) Use the Notepad to see what your Profile will look with html tags before submiting your new profile. (Paying members only) (rednaz23) (show all tips)