?:(7. December 2005, 16:02:05) o tom nepochybuji ale vzkazník je na to vhodnější
?:(7. December 2005, 15:27:13) no, přesně o to mi šlo..
Move: 6
?:(6. December 2005, 00:14:52) mysli si, co chceš ... náladu mi stejně nezkazíš - ahoj :-)
?:(5. December 2005, 22:47:05) ad1) co chceš vlastně řešit?? prostě jseš uraženej jak malý dítě, páč jsem tě asi nenechal vyhrát v lodích..
ad2) a když to nechceš řešit tady, tak kde????
Move: 5
?:(4. December 2005, 22:59:05) od Mucikuse Labbedovi: tady se o tom nechci bavit ...
?:(4. December 2005, 18:06:56) a proč jseš vlastně furt uraženej?? to kvůli těm lodím? nebo jseš naštvanej, že dělám stránky líp než ty?? jseš horší než Kuba, když jsme mu vzali botu..;-))
Move: 4
?:(3. December 2005, 17:13:28) od Mucikuse Labbedovi: ty prostě nedáš pokoj, viď ? ale co nadělám, že jo ... tady to nejde tak dobře ignorovat :o)
?:(3. December 2005, 17:09:17) JFC Mainz64 - 1.FC Datelios HT 0 - 5

Sledovat utkání: HT Live
Datum: 3.12.2005 v 11:30
MatchID: 49977704
Stadion: Janča Arena
Návštěva: 25300

Poměrně příjemné počasí nad stadionem Janča Arena přivítalo návštěvu 25300 diváků. Trenér mužstva Mainz64 strategicky zvolil 3-4-3. Při úvodním hvizdu rozhodčího jsou na hřišti tito hráči: Lielmanis - Keller, Kérchy, Petruch - Wiesner, Chrastina, Sitter, Morávek - Anghelinii, Gerken, Tamba.

Tým Datelios nastupuje na trávník v rozestavení 3-5-2. Při úvodním hvizdu rozhodčího jsou na hřišti tito hráči: Berkenbosch - Tuffery, Andersson, Kaiser - Covach, Râsnoveanu, Ionitã, Gheorghiu, Röhser - Porzionato, Majewski.

Tým Datelios zcela jasně preferoval útoky středem. Nechybělo mnoho a volný přímý kop směřující k brankářově vzdálenější tyči mohl zajistit týmu Datelios v 2. minutě vedení, ale míč se ne a ne dostat za kvalitní obranu domácích. Celek Datelios se ujímá vedení 0:1 v probíhající 19. minutě. Gól padl po pěkně provedené akci středem hřiště a úspěšným střelcem byl Luigi Porzionato. Hráč týmu Mainz64 David Chrastina obdržel kartu po faulu na protihráče. Hráč týmu Datelios, Petru Gheorghiu, opustil hřiště v 32. minutě poté, co utržil šerednou ránu do holeně. Jako náhradník na jeho místo nastoupil Elias Ahmaoja. Rozhodčí ukončil poločas za stavu 0:1. Tento poločas ovládalo mužstvo Datelios, s působivým držením míče 54 procent hrací doby.

Hostující celek Datelios využívá svoji možnost v 55. minutě, kdy Luigi Porzionato po chybě na pravé straně obrany domácích zvýšil na 0:2. Luigi Porzionato se v 62. minutě prohnal obranou domácích a jeho střelu, na kterou nestačil gólman reagovat, zastavila až síť - 0:3. Stadión dal pak nesouhlasným bučením najevo svou nespokojenost. Touto trefou Luigi Porzionato dosáhl hattricku! Od této chvíle se všichni z týmu Datelios stáhli, aby bránili své vedení. V 67.minutě proklouzl Marian Ionitã domácí obranou a mohl zvýšit náskok hostí, ale vystřelil těsně nad. Cees Berkenbosch z týmu Datelios skvěle zahrál rohový kop, po němž následovala tvrdá, ale přesná hlavička, která znamenala gól na 0:4. Úspěšným střelcem byl Marian Ionitã. Hráč týmu Datelios Cees Berkenbosch nedal v 72. minutě hry penaltu. Příliš si věřil a tvrdou střelu poslal příliš daleko mimo levou tyč. Časomíra ukazovala 73. minutu utkání, když hostující Krzysztof Majewski pronikl po pravé straně a ke zděšení domácího publika zvýšil skóre - 0:5. Hráč týmu Mainz64 Stanislaus Petruch obdržel v 76. minutě žlutou kartu za nesportovní chování. Tým Datelios s konečným držením míče 57 procent ovládal vývoj utkání.

Nejvýraznějším hráčem v týmu Mainz64 byl dnes jednoznačně Gergely Kérchy. Bohužel Stanislaus Petruch si za dnešní zápas odnese titul nejhoršího hráče týmu. Hvězdou zápasu v dresu týmu Datelios byl Cees Berkenbosch. Bohužel Elias Ahmaoja si za dnešní zápas odnese titul nejhoršího hráče týmu. Zápas skončil výsledkem 0:5.