User Name: Password:
New User Registration
Moderator: Fencer 
 BrainKing.cz

Klub pro všechny, kteří se zajímají o BrainKing samotný, jeho strukturu, vlastnosti a budoucnost.
Messages per page:
List of discussion boards
You are not allowed to post messages to this board. Minimum level of membership required for posting on this board is Brain Pawn.
Mode: Everyone can post
Search in posts:  

10. December 2007, 16:54:38
Black Agnes 
Subject: Re:
FOTBALISTA:

20. November 2007, 18:02:10
Black Agnes 
Subject: Re:
Kašpárek : jsem pro, myslím, že by to bylo takové pěkné ocenění. Na rovinu kdo má na brain maharadžu, ale třeba menší dárek si myslím, že by poslalo víc lidí a postupně by se taky něco nastřádalo.I když třeba pomaleji, ale svůj efekt by to mělo.

20. November 2007, 13:13:19
Black Agnes 
Subject: Re:
Fencer: Hele já ti můžu jenom poděkovat, jiný příspěvek na tvou adresu a adresu BK ode mně nečekej. Jsem ráda, že dneska sedím v práci a nemusím tady jenom houpat nohama, ale můžu se bavit tím, že si odtáhnu hry. A jsem ještě radši, že to všechno bylo bez jakékoliv ztráty dat a podobně. Takže jenom díky za dobrou práci v rámci tvých možností.

20. November 2007, 13:04:03
Black Agnes 
Subject: Re:
Tanein: No o tom čekání mi ani nemluv, jsem sice jen obyč hráč, ale řeknu, že ty nervy, jestli to dobře dopadne, to byl docela mazec a ani nevíš jakej "šutrák" mi spadl ze srdce, když se to rozjelo a vše bylo v pohodě.

20. November 2007, 12:53:11
Black Agnes 
Subject: Re:
Tanein: To máš pravdu, že jsem se radovala, když se BK rozjel, vždyť KARA ta všechny obvolávala, že konečně se jí podařilo připojit a když zavolala i nám, tak jsme z Mach Machovicem a Kardinalem byli jedni z prvních připojených členů. A řeknu ti, že jsem měla docela solidní "absťák" bo jsem zrovna měla víkend v práci a tady se to bez BK nedá přežít.

20. November 2007, 12:35:50
Black Agnes 
Subject: Re:
lukulus: samo že ti dávám za pravdu, ale místo kritiky je vždy lepší říct, že je super, že to dopadlo dobře a nepřišli jsme o ty dva týdny. Pro mě by to byl taky celkem docela mrzutý okamžik, jelikož moje nic moc BKR jsem poslední dva týdny fakt pocitvě budovala a byla by to vcelku ztráta, ale jsem hooodně mooc ráda že jedinej problém byl můj abstinenční syndrom anaštěstí nic víc.

20. November 2007, 12:28:44
Black Agnes 
Subject: Re: Redundancia ziadna?
fleg: a pro tebe nejsem žádná buchta, taky ti neříkám - promiňte- VOLE! nevím, že bychom spolu pásly husy v Tatrách

20. November 2007, 12:26:51
Black Agnes 
Subject: Re: Redundancia ziadna?
fleg: Držet hubu a krok jsem neřekla, pouze jsem ti naznačila, že je sice hezký, že kyždýmu rád radíš, ale skutek jako takový ti utek

20. November 2007, 10:46:20
Black Agnes 
Modified by Black Agnes (20. November 2007, 10:47:29)
Hele jen bych ráda některým lidem připomněla, že správa tak velkého serveru jako je BK je poměrně hoooodně náročná a Fencer je toho důkazem. Místo remcání si kupte či prodlužte členství. Podle toho, kolik lidí si koupí členství, BK bude fungovat. Já jsem platící člen a vím, že peníze za členství šly na lepší chod BK. Takže místo remcání některých pěšců bych radši přivítala nové věže, jelikož mě nebaví číst keci od lidí, kteří výpadkem o nic nepřišli a tudíž nemají právo takhle kritizovat.

Date and time
Friends online
Favourite boards
Fellowships
Tip of the day
Copyright © 2002 - 2023 Filip Rachunek, all rights reserved.
Back to the top