Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Backgammon (visa reglerna | diskutera - 5821, 328)

7 poäng match
Geomomo vinner denna match.
Ställning: Carpe Diem: 6.0, Geomomo: 7.0
Avslutade partier i denna match:
#vitsvartResultat
1Carpe DiemGeomomoUppgivet parti.
2GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
3Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.
4GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
5Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.
6GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
7Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.
8GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
9Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.
10GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
11Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.
12GeomomoCarpe DiemAlla pjäser är ute.
13Carpe DiemGeomomoAlla pjäser är ute.


(news)
Carpe Diem 
(svart, 2327)
- söker på startsidan -
Senaste draget: 18. januari 2019, 12:11:23

Poäng:
26
Ställning (7): Carpe Diem: 6.0, Geomomo: 7.0
  12 11 10 9 8 7   6 5 4 3 2 1    
   
   
   
  13 14 15 16 17 18  19 20 21 22 23 24   
Poäng:
57


(news)
Geomomo , 107. (110.)
(vit, 2194)
Senaste draget: 18. januari 2019, 12:10:40


Turnering: HAPPY NEW YEAR - 2019 , Diskussion
Partiets ID-nr: 8130141, Matchens ID-nr: 956450
Ställning: Carpe Diem: 6.0, Geomomo: 7.0
Tid per drag (?): 3 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Carpe Diem är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början