Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Linda00671 
(svart, 1618)
Senaste draget: 6. januari 2013, 18:53:30

#BeskrivningPoäng
VarazsloLinda00671
1Ettor2412249
2Tvåor6121841224
3Treor9123661836
4Fyror122448848
5Femmor60
6Sexor1890123654
 Bonus  35  35
7Triss168439
8Fyrtal198793263
9Fullt hus255075255075
10Liten stege306090306090
11Stor stege40801204080120
12Femtal00000150
13Chans23507220
Totalpoäng12591251


(news)
Varazslo 
(vit, 1955)
Senaste draget: 5. januari 2013, 17:16:19


Turnering: Kocky a iné..., Diskussion
Partiets ID-nr: 5876290
Tid per drag (?): 5 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
Linda00671 är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början