Kasutajanimi: Salasõna:
Uue kasutaja registreerimine
Kolmekordne täringupokker 6D (näita reegleid | aruta - 170, 38)


(news)
Scooter , 33. (34.)
(must, 1830)
Viimane käik: 27. november 2008, 21:40:24

#KirjeldusPunkte
Peter 63Scooter
1Ühed241221215
2Kahed616244830
3Kolmed363692436
4Neljad41643260
5Viied10301560
6Kuued1836184872
 Boonus     50
7Nelik19096194881
8Viisik001024463
9Maja2550755075
10Full Car40801204080120
11Full Hotel010015050100150
12Large Straight45901354590135
13Full Straight6012018060120180
14Kuuik00000225
15Summa2758962446
Punkte kokku18912344


(news)
Peter 63 
(valge, 1760)
Viimane käik: 27. november 2008, 17:56:44


Turniir: A WHAM BAMS (15. oktoober 2008, 20:03:13), Vestlus
Partii number: 3531491
Aega käiguks (?): 3 päeva, tavaline puhkus
Avalik mäng (nähtav teistele mängijatele)
Reitingumäng (tulemus mõjutab BKR-i)
Scooter on võitja.



Käikude nimekiri (peida)

<<<>>>

 Peter 63Scooter
27. oktoober 2008, 21:05:35
1. 1 (1-6-4-2-4-1) 3 (3-3-3-1-3-6)
2. 9 (2-4-2-6-4-2) 2 (2-3-5-1-6-2)
3. 15 (6-6-4-4-6-3) 11 (3-4-3-3-4-4)
4. 2 (2-2-2-1-6-2) 6 (6-6-3-2-6-6)
5. 11 (3-3-3-5-5-5) 4 (4-1-4-4-4-4)
6. 5 (6-5-5-2-5-3) 8 (1-4-4-4-4-4)
7. 1 (4-6-1-3-2-1) 12 (5-4-6-2-3-2)
8. 1 (1-6-3-1-1-1) 11 (2-3-3-2-2-3)
9. 10 (5-1-1-2-5-2) 9 (3-5-4-4-3-4)
10. 5 (5-6-1-6-3-5) 2 (2-2-2-2-2-3)
11. 12 (3-2-1-5-2-4) 1 (6-3-4-2-1-1)
12. 7 (6-5-6-3-6-6) 11 (3-3-4-4-3-4)
13. 3 (4-1-5-3-1-5) 5 (2-2-1-5-5-5)
14. 13 (1-2-4-6-3-5) 13 (2-5-1-3-4-6)
15. 11 (1-5-1-5-5-1) 3 (6-3-1-3-1-3)
16. 3 (3-3-2-5-3-3) 7 (4-4-4-2-6-4)
17. 12 (5-2-1-3-5-4) 10 (3-3-6-6-5-5)
18. 6 (5-6-6-1-1-6) 1 (6-1-1-1-1-1)
19. 2 (2-3-2-1-2-2) 8 (4-2-4-4-4-4)
20. 9 (2-1-6-1-6-1) 10 (5-1-5-1-4-4)
21. 15 (3-4-6-4-6-4) 4 (1-4-4-4-4-5)
22. 9 (3-5-3-5-1-3) 4 (6-4-5-2-1-2)
23. 8 (6-6-6-6-4-6) 12 (3-3-4-1-2-5)
24. 2 (4-2-2-2-3-4) 10 (2-4-2-3-3-4)
25. 10 (5-5-6-3-3-6) 7 (4-2-1-4-4-4)
26. 13 (6-5-4-3-1-2) 9 (5-3-1-1-5-5)
27. 13 (1-3-6-5-2-4) 6 (4-1-6-1-6-6)
28. 15 (4-6-5-6-6-5) 13 (2-3-5-6-1-4)
29. 6 (6-3-6-2-2-6) 2 (4-1-6-2-2-4)
30. 7 (3-3-3-3-1-6) 15 (4-2-3-3-6-6)
31. 10 (6-3-6-4-3-4) 7 (2-6-6-1-6-6)
32. 4 (5-5-6-5-4-2) 5 (5-6-5-5-1-5)
33. 3 (6-6-2-6-4-3) 14 (1-1-1-1-1-1)
34. 4 (3-5-4-4-5-5) 6 (6-5-6-3-6-6)
35. 14 (1-3-3-3-2-3) 3 (6-3-3-3-3-5)
36. 8 (3-3-5-3-5-1) 14 (1-4-6-4-4-4)
37. 14 (6-1-3-6-2-5) 14 (3-2-4-3-3-5)
38. 12 (2-1-4-3-5-4) 12 (3-2-6-4-5-6)
39. 11 (3-4-6-3-3-6) 15 (1-4-4-6-4-4)
40. 8 (2-6-6-3-6-3) 1 (1-1-1-1-1-1)
41. 7 (1-3-3-6-6-2) 13 (4-6-1-3-5-2)
42. 14 (3-4-4-6-6-5) 9 (3-3-4-4-2-4)
43. 4 (4-3-6-4-4-4) 8 (1-5-2-4-5-3)
44. 6 (2-6-6-4-6-3) 15 (4-5-6-6-4-4)
45. 5 (5-2-5-3-6-5) 5 (6-5-5-5-5-5)
Autoriõigus © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kõik õigused kaitstud.
Tagasi algusse