Användarnamn: Lösenord:
Registrering av Ny Användare
Tretärningspoker (visa reglerna | diskutera - 170, 38)


(news)
Baked Alaskan , 76. (77.)
(svart, 1770)
Senaste draget: 8. januari 2008, 09:00:01

#BeskrivningPoäng
faithBaked Alaskan
1Ettor186389
2Tvåor212184812
3Treor3182761236
4Fyror122424122436
5Femmor103060153060
6Sexor123654243654
 Bonus 353535 35
7Triss205481245272
8Fyrtal0184287
9Fullt hus2550755075
10Liten stege306090306090
11Stor stege408012080120
12Femtal01001500100150
13Chans214872184269
Totalpoäng15431638


(news)
faith 
(vit, 1884)
Senaste draget: 8. januari 2008, 08:54:59


Turnering: Gameaddicts Open, Diskussion
Partiets ID-nr: 2911286
Tid per drag (?): 2 dagar, vanlig semester
Offentligt spel (synligt för andra spelare)
Rankat spel (resultatet kommer att räknas i spelarens BKR)
faith är vinnare.



Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, all rights reserved.
Tillbaka till sidans början