My main game is Reversi 8x8 as I have played OTB Othello for 15 years. I also maintain the web site for the British Othello Federation, which has details of OTB events in the UK and selected ones in Europe. Why not play in one as it could well be fun!
Ah - my i.d. - An othello program of which I am a huge fan, particularly due to a famous match in 1997.
(skryť) Udržujte si prehľadný odkazovač archivovaním dôležitých správ a pravidelným používaním funkcie Zmazať všetky správy v sekcii Prijaté správy. (pauloaguia) (zobraziť všetky tipy)