Prihlasovacie meno: Heslo:
Registrácia nového užívateľa
Často kladené otázky
Původní FAQ záznamy
Často kladené otázky - Games - All games - Můj soupeř měl prohrát překročením času, ale místo toho BrainKing přidal další hodinu pro provedení tahu. Co to znamená?

3.1.3) Můj soupeř měl prohrát překročením času, ale místo toho BrainKing přidal další hodinu pro provedení tahu. Co to znamená?

Váš soupeř pravděpodobně používá automatickou dovolenou. Tato funkce zajišťuje ochranu rozehraných her před nečekaným překročením času. Je-li aktivována (na stránce Nastavení / Kalendář) a pokud by hráč měl překročit čas, BrainKing přidá 1 hodinu do všech her, ve kterých je dotyčný hráč momentálně na tahu. Maximální počet hodin automatické dovolené za rok je limitován úrovní členství a podrobný popis lze nalézt zde.

Podobná situace nastane v případě, kdy by mělo k překročení času dojít během víkendového dnu. Víkendy jsou standardně nastaveny na soboty a neděle, nicméně je možné tyto dny změnit na libovolné jiné, a sice jednou na 30 dní. Navštivte soupeřův profil pro informaci o jeho víkendech.

Uvedené funkce dovolené se týkají pouze her, jejichž typ časové kontroly umožňuje dovolenou využívat. Klikněte zde pro více informací o časové kontrole.
Dátum a čas
Priatelia on-line
Obľúbené kluby
Spoločenstvá
Tip dňa
Copyright © 2002 - 2024 Filip Rachůnek, všetky práva vyhradené.
Späť na vrchol