Zoznam diskusných klubov
Nie je vám dovolené písať správy do tohto klubu. Minimálna úroveň členstva vyžadovaná na písanie v tomto klube je Brain pešiak.
Vymyslel som nový variant Lesný šach.Išlo by o kombináciu Ambasádovho šachu, špionáže, Ladového a Behemotského šachu. Hralo by sa to ako Ambasádové šachy na šachovnici 10x10, namiesto sopiek by tam boli kamene,namiesto ladových kociek náhodne rozmiestnené stromy a namiesto Behemota by tam vyčíňal medveď.
(skryť) Nebaví vás dostávať sa na obľúbené stránky cez 2 alebo 3 kliky? Platiaci členovia môžu pridať ľubovoľnú stránku do kontextového menu. (pauloaguia) (zobraziť všetky tipy)