Pedro Martínez: V tom případě je na čase restart, protože se architektovi přestává dařit vyvažování diferenciálních rovnic...... Je vyvolený už ve Zdroji?
POMOOOC! Nějak jsem si v nastavení dala zákaz posílání výzev ke hře a teď nevím, kde to povolit. - posílání pozvánek do turnajů od jiných hráčů mám aktivní, ale ty hry nikde nevidím
Evásek: No jasně že bude. I letos se na červený pondělí vyrojí pomlázkáři a budou vyžadovat za slušbu provětrání sukně úplatek v podobě malovaného vajíčka.
Přetvořeny oževatelem trohat (1. března 2010, 18:41:35)
Fencer: necelý týden po tom, co kalendář ve tvém mobilu změní datum přesně o hodinu a dvě minuty dřív než předchozí den, počítáno vzhledem k setmění venku
Tanein: všichni podlízají - možná byste měli popřemýšlet na speciální akcí - kdo bude měsíc nejvěrohodněji a nejčastěji žvatlat na veřejných diskusích - bude mít speciální "úspěch"
Přetvořeny oževatelem Kašpárek *1227* (12. března 2010, 21:50:35)
Fencer Kromě mého pocitu neuspořádanosti vesmíru to má vliv na nezaslání zprávy o úspěšném ukončení turnaje ---> neoslavuje se. Navíc pro vesmír BK má určitě vliv to, že se musí dotazem zpracovat více řádků a tím se prohlubuje uhlíková stopa (a to by si na Tebe pak mohl došlápnout Al Gore....)
(do skréše) Jak co chvila kókáš na někery vebrany klobe na mloveni, možeš je šópnót do véčto oblébenéch bóchnutim na linko "šópnót k oblibeném klobum" na léstko přislošnyho klobo. (pauloaguia) (okázat šecke vechetávke)