Stevie: Who do you think will take the title? I was hoping to see O'Sullivan in the finals, that would make the pair with Ebdon much more insteresting (at least for me).
(peida) Oled väsinud läbi 2-3 hiireklõpsu samale lehele jõudmisest? Tasulised liikmed saavad selle oma Kontekstimenüüle lisada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)