fra: by me zajimalo, jestli se fencerovi nejak zvedla sledovanost nbanneru. vzdycky,kdyz jsem si otevrel tohle forum a cetl neco obannerech, tak jsem uvedomele kliknul:)
(peida) Oled väsinud läbi 2-3 hiireklõpsu samale lehele jõudmisest? Tasulised liikmed saavad selle oma Kontekstimenüüle lisada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)