No, to je pravda, ale zas tak na tom nezáleží, hůř kvůli tomu nikdo hrát nebude. Kdyby těch magorů nebylo tak by to šlo, člověk by si mohl udělat lepší představu o ostatních hráčích.
Ale usnadnilo by to poděkování za příjmutí výzvy, gratulaci k vítězství atd. Nebo když tam má, že je z anglosasní země a já mu to napíšu v Aj a von to je čech tak na mě kouká jak na magora :)
(peida) Kas tahad mängida palju erinevaid mänge, aga ei suuda otsustada, millest alata? Liitu juhuslike mängude turniiriga! (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)