Jen bych chtel pripomenout aby to nezapadnulo, ze by bylo fajn kdyby existovala moznost tahnout a jit na dalsi hru s online hracem. Vim, ze je to mozne takto delat pres hlavni stranku, ale me se hlavni stranka pomalu natahuje a vzhledem k tomu kolik mam rozehranych her tak me to ani neprekvapuje.
(peida) Sa võid oma sõnumites kasutada lihtsamat HTML-i või kui oled tasuline liige, kasutada ka Rich Text Editor´i. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)