PCfromKNM: Automatickou dovolenou nastavenou nemas? Mel takhle "zmizelo" taky par dni. Ale myslim, ze ted to neni treba resit, stejne se nam dovolena za par dni obnovi a tech sedm ti staci :)
(peida) Kui Sa hoiad oma hiirekursorit mängija liikmelisuse ikoonil, siis tulevad nähtavale selle peamised detailid. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)