já nevím jak ostatním, ale okno se smajlíky mi jde zavřít jen na první stránce těch smajlíků..když klikám na zavírací křížek na dalších stránkách smajlíků, tak mi nefunguje...
(peida) Kas Sul on sageli ajaületusi? Tasulised liikmed saavad "Automaatne vaheaeg" kaudu seada vaheajapäevi, kui muidu oleks ajaületus. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)