Hurá, konečně! Jsem si říkal, kdy "vypukne" tak vánoční akce, takhle brzo po prvním adventu jsem to ani moc nečekal. :) Tak teď bych prosil červenou. :D
(peida) Oled väsinud mängu algul laevade või Spionaaži nuppude pealepanemisest? Sa võid "Mängude kujundamine" kaudu oma lemmikseisud salvestada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)