Zkuste rozkmitat bránice svých souperu i jiným zpusobem :-)
Fencer a Londo podporují zákaz vtipu s xenofobním, rasistickým podtextem.
Důležité upozornění: Tento klub je primárně určený k psaní vtipů. Pokud je chcete komentovat, prosím, ale ostatní diskusi velmi bedlivě zvažte. Může být moderátorem označena za OT a smazána.
Jak vyhledat, zda tvůj vtip již někdo nezveřejnil? Je to jednoduché: v políčku Hledat v příspěvcích zadej klíčové slovo (určitě tě nějaké napadne) z tvého vtipu. Výsledek je otázka několika vteřin.
Přijde ženská do zeleniny, stojí ve frontě s dalšíma dvouma babama....první povidá: "já bych chtěla salátovou okurku, támhletu, dlouhou, úskou..." Odejde. Druhá povidá: "Já bych chtěla taky salátovku, támhle tu, širokou a krátkou..." odejde. Ta co přišla poslední povidá: "mně dejte taky okurku, jedno jakou, chci ji na salát..." :o)
(gem) Træt af at skulle klikke dig igennem 2-3 side for at komme til den samme side. Betalende medlemmer kan tilføje det til deres kontekst menu. (pauloaguia) (vis alle tips)