co se čertíš, jenom se ptám k čemu je dobrý mít vysoký bkr? Je to sice hezký, bejt vysoko v žebříčku, ale snad tu lidi sou aby si zahráli. Proto nevzdám partii, kterou jsem předtím prohrál, zkusím ji zahrát jinak a stejně tak i partie které jsem vyhrál zkusím zahrát jinak, nebo alespoň stejně tak dobře....
A pokud se chceš zeptat na něco někoho konkrétního, pošli vzkaz místo abys psala do fóra.
(gem) Spil i realtime med en online modstander! For at gøre dette skal dig og din modstander vælge "Træk og bliv her" som standard og opdater siden med F5. (TeamBundy) (vis alle tips)