Gimli: Tuším, že v jedné partii rohových šachů to bylo se mnou. Bylo mi to divné, že tak dlouho neodpovídáš. Škoda, že jsem ještě neodehrál jeden tah v těch opevněných šachách s tebou a místo toho jsem vzdal... :-)
(gem) Træt af at skulle klikke dig igennem 2-3 side for at komme til den samme side. Betalende medlemmer kan tilføje det til deres kontekst menu. (pauloaguia) (vis alle tips)