Hurá, konečně! Jsem si říkal, kdy "vypukne" tak vánoční akce, takhle brzo po prvním adventu jsem to ani moc nečekal. :) Tak teď bych prosil červenou. :D
(gem) Hvis du er interesseret i udviklingen af en turnering du spiller i, kan du diskutere med dine modspillere i denne turnerings forum. (HelenaTanein) (vis alle tips)