Jo, díky moc za informaci. Skoro bych se přimlouval za řešení, aby možnost nabídnout remízu bez tahu (resp.před tahem) byla zlikvidována, asi by to dost lidí mohlo zmást. Ono totiž nabídnout remízu a netáhnout znamená riskovat překročení času. A nabídnout remízu a potom táhnout - tím ruším svou nabídku remízy. Za nejrozumější řešení bych považoval ponechat jen 1 možnost - nabídnout remízu současně s tahem. Ale samozřejmě záleží na tom, jak to vidíš ty. Ty jsi král, my jsme jen pěšáci, resp. jezdci. Díky.
(verstecken) Wenn du über ein Diskussionsforum auf dem laufenden sein willst kannst du die Postings mit einem Klick auf das RSS-Logo auf deinem Feedreader anzeigen lassen. (pauloaguia) (zeige alle Tips)