dexter: proboha kam me ten tvuj odkaz hodil? na prihlasovaci stranku BK, to asi nema byt, ze ne? ;-) a fotomontaz jo? ;-) ani tu kolu jsem od tebe nedostala co jsi mi slibil ;-)
filipess: to mas za to, ze chodis pozde a ze uz vetsina fotek byla vycerpana na nas krasnejsi ;-) mas chodit vcas, sraz zacinal v 6, ne v 10, nebo v kolik jsi to dosel :-P
Poletucha: u ostatnich stolu to nahodou s tim kourenim zase neprehaneli kdyz to tak vezmu, mozna by se to dalo snest :)
Egzot: ale no tak zlato, objednej jen 15 mist a zbytek at si sedne kam chce, ne? :)))
(verstecken) Willst du Anfangsaufstellungen für die Schiffsversenkungsspiele und Spionage speichern? Gehe zum Spiel-Editor um deine Aufstellungen in Zukunft schnell zur Verfügung zu haben. (pauloaguia) (zeige alle Tips)