Luisifer: no já nejčastěji používám "jít na další hru s online soupeřem", někdy "zůstat zde", někdy si vyberu konkrétní hru, na kterou chci jít a takhle jak to je mi to vyhovuje.. a fakt nevim, proč místo výběru ze všech možných možnosti by se ten výběr měl snížit jen na dvě...
(verstecken) Wenn du über ein Diskussionsforum auf dem laufenden sein willst kannst du die Postings mit einem Klick auf das RSS-Logo auf deinem Feedreader anzeigen lassen. (pauloaguia) (zeige alle Tips)