fencer:pochvalte Máju.... (padá mi to mnohem míň než s Vildou-jak to???) ...co třeba udělat takovou malou sbírku na novej server...třeba na Ferdu, nebo Pytlíka... :o) mohl by tu být někde takovej malej "teploměr", co by ukazoval kolik tam už je, kolik chybí.... ;o) u toho hned číslo účtu... třeba já, zatím si členství platit nebudu, ale pár kaček se tam poslat dá, třeba i měsíčně :o)
(verstecken) Willst du Anfangsaufstellungen für die Schiffsversenkungsspiele und Spionage speichern? Gehe zum Spiel-Editor um deine Aufstellungen in Zukunft schnell zur Verfügung zu haben. (pauloaguia) (zeige alle Tips)