Právě mi napsal tenuki v naší společné hře, potom, co jsem mu snědl myš ve vodě myší z břehu, že to je tah proti pravidlům a že prý z pravidel vyplývá, že myšák stojící na břehu by myšáka ve vodě sníst neměl. Co si o tom myslíte ?? Já myslím že je to blbost, protože pravidla se o této situaci nezmiňují, takže je to povoleno.
(verstecken) Willst du Anfangsaufstellungen für die Schiffsversenkungsspiele und Spionage speichern? Gehe zum Spiel-Editor um deine Aufstellungen in Zukunft schnell zur Verfügung zu haben. (pauloaguia) (zeige alle Tips)