no a ještě jsem si přečetla diskusi.... ((22. srpna 2007, 13:39:16) hehe, a teď to všechno ustane a pak se to hodí na Parisku..) , ale jsem ráda, že to neustalo po mém utonutí, ale s odchodem Labbedy - tím je vše vysvětleno
(убрать) Если Вы хотите узнать больше о некоторых играх, Вы можете проверить секцию Ссылки и увидеть какие-нибудь интересные ссылки там. (pauloaguia) (Показывать все подсказки)