Vocilka: Tak v Brně není potřeba nic hledat... tam mě napadají desítky míst, kde by mohl sraz být. V Bítýšce znám zatím jenom svoji domácnost a okruh několika málo metrů.
Čistě ze zvědavosti, nebude náhodou nějaký sraz v Olmiku? Náhodou tam budu od 6.2. tak abych něco nepropás kdyby za ten čas co zbývá někdo něco zařídil
Modificado por Maťátko (6. Janeiro 2009, 11:17:26)
pepinocz: Pepajs tě vážně už bacím...za 1. si měl dát jen tu jednu,kde se to nenatahuje...a za 2.mělo to vypadat jako že sem to vyloženě po tobě nechtěla...jako nenápadně,cháápeš
Dala jsem do fotogalerie fotky z posledního srazu - z Pepinova a z Jančina fotoalba, pokud máte ještě někdo další, které si přejete uveřejnit, tak mi je prosím pošlete Tanein@brainking.com
(esconder) Se está à espera da sua vez, clique em "mudar", ao lado de "actualização" na página principal e mude o temporizador para uns 30 segundos para que veja mais depressa quando volta a ser a sua vez num jogo. (Servant) (mostrar todas as dicas)