chessik: Jenže já měla nejvíc všeho všudy 2 mozky, když jsem byla těhotná... Teď už mám jen jeden, a asi díky mým výsledkům ve hrách mi ani ten jeden Brainking nevěří...
Holyman: kvalifikace do 3.turnaje v pořadí, opravné kolo by snad pro žádný turnaj být nemělo, a pokud jo, bude to označené jako opravné kolo. Po zaplnění určité kvalifikace smažu pozvánku na tuto kvalifikaci, vytvořím novou, o jedničku vyšší, která vždy patří k novému turnaji
(esconder) Se, de repente, o site aparecer numa língua diferente, basta clicar na bandeira da sua língua e tudo voltará ao normal. (pauloaguia) (mostrar todas as dicas)