(takaisin)
Käyttäjätunnus: Salasana:
Uuden käyttäjän rekisteröinti

Päivitysväli (?): ei päivitystä (muuta)
Triplanoppapokeri (näytä säännöt | keskustele - 170, 38)


(news)
karij , 64. (64.)
(musta, 1895)
Viimeisin siirto 1. Marraskuu 2026, 11:17:49

#KuvausPisteet
R.A.D.Y.karij
1Ykköset1612289
2Kakkoset4161821624
3Kolmoset63661818
4Neloset12243682436
5Viitoset4060153045
6Kuutoset123654122454
 Bonus  35   
7Kolme samaa52154281
8Neljä samaa5275165863
9Täyskäsi255075255075
10Pieni suora30609090
11Suuri suora80120
12Viisi samanlaista0150150
13Sattuma21481754
Kokonaispisteet13361087


(news)
R.A.D.Y. , 2. (2.)
(valkoinen, 2191)
Viimeisin siirto 31. Lokakuu 2026, 17:05:48


Turnaus: JULY single elimination, Keskustelu
Pelin ID: 9560831
R.A.D.Y.:n vuoro.
Aikaa siirtoa kohti (?): 3 päivää, normaali vapaa (4. Marraskuu 2026, 11:17:00 on viimeinen hetki ennen siirtoajan loppumista)
Julkinen peli (näkyvissä toisille pelaajille)
Luokiteltu peli (tulos vaikuttaa pelaajan BKR:ään)


Tekijänoikeudet - Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kaikki oikeudet pidätetään.
Takaisin alkuun