(takaisin)
Käyttäjätunnus: Salasana:
Uuden käyttäjän rekisteröinti

Päivitysväli (?): ei päivitystä (muuta)
Triplanoppapokeri 6 (näytä säännöt | keskustele - 170, 38)


(news)
sos. , 22. (22.)
(musta, 1942)
Viimeisin siirto 1. Marraskuu 2026, 07:32:10

#KuvausPisteet
MrDeletesos.
1Ykköset3692412
2Kakkoset482441630
3Kolmoset9183661836
4Neloset1216488036
5Viitoset1530751020
6Kuutoset244872123654
 Bonus  50   
74 samaa19549904884
85 samaa000
9Täyskäsi255075255075
10Täysvaunu40801204080120
11Täyshotelli1500150
12Iso suora45901354590135
13Täysi suora6012018060120180
146 samaa0022500
15Sattuma226490286084
Kokonaispisteet22501778


(news)
MrDelete , 14. (14.)
(valkoinen, 2013)
Viimeisin siirto 1. Marraskuu 2026, 02:31:50


Pelin ID: 9557048
MrDelete:n vuoro.
Aikaa siirtoa kohti (?): 2 päivää, Ei vapaapäiviä (3. Marraskuu 2026, 07:32:00 on viimeinen hetki ennen siirtoajan loppumista)
Julkinen peli (näkyvissä toisille pelaajille)
Luokiteltu peli (tulos vaikuttaa pelaajan BKR:ään)


Pelinotaatio (piilota)

<<<>>>

 MrDeletesos.
21. Syyskuu 2026, 04:22:44
1. 9 (5-3-3-2-3-5) 6 (5-6-6-4-1-3)
2. 13 (3-4-6-2-1-5) 13 (4-3-6-5-1-2)
3. 2 (2-2-5-3-2-2) 2 (1-5-6-2-4-2)
4. 5 (5-5-2-5-5-5) 2 (2-2-2-2-2-6)
5. 10 (4-3-3-4-6-6) 7 (5-2-2-5-5-5)
6. 10 (4-3-5-3-5-4) 12 (6-4-5-3-2-2)
7. 15 (3-3-5-2-4-5) 9 (1-2-1-1-6-2)
8. 12 (4-3-5-2-3-1) 10 (6-4-1-1-4-6)
9. 9 (2-5-5-5-2-6) 9 (1-1-5-2-1-2)
10. 14 (5-5-5-5-5-5) 13 (4-6-3-5-2-1)
11. 7 (5-6-6-6-6-4) 1 (5-4-2-1-2-1)
12. 13 (1-5-4-2-3-6) 5 (2-2-6-5-4-5)
13. 9 (3-1-3-3-1-6) 3 (4-5-3-1-5-3)
14. 2 (2-2-6-5-3-1) 4 (5-4-4-6-5-2)
15. 4 (5-3-6-4-4-4) 9 (6-1-6-1-6-5)
16. 10 (5-1-5-4-4-1) 10 (6-1-5-1-5-6)
17. 12 (4-6-4-3-5-2) 10 (4-1-6-1-6-4)
18. 13 (3-6-5-1-4-2) 1 (5-4-6-1-3-1)
19. 12 (2-5-4-1-4-3) 13 (5-6-3-2-4-1)
20. 7 (5-1-5-5-5-6) 2 (2-4-2-4-2-2)
21. 3 (6-3-3-3-2-3) 15 (4-5-6-6-4-3)
22. 2 (3-4-2-2-5-5) 15 (2-5-5-6-6-6)
23. 15 (6-5-5-6-2-6) 12 (5-2-4-6-3-2)
24. 1 (3-1-1-6-1-5) 14 (5-1-5-3-2-2)
25. 5 (1-3-1-5-5-5) 15 (1-5-5-6-5-6)
26. 6 (2-6-6-6-3-6) 12 (3-4-5-6-4-2)
27. 6 (6-6-6-5-2-6) 8 (1-5-2-5-4-3)
28. 7 (2-5-2-6-2-2) 14 (6-2-6-1-5-5)
29. 4 (4-4-1-4-4-1) 3 (6-6-3-3-4-3)
30. 3 (3-6-3-6-3-5) 11 (4-4-2-4-2-2)
31. 15 (6-6-6-4-4-6) 11 (2-2-5-6-2-5)
32. 1 (1-6-3-1-1-6) 1 (2-1-1-1-2-1)
33. 6 (6-6-6-5-4-6) 7 (4-5-5-5-5-4)
34. 1 (6-6-1-1-3-1) 3 (3-3-5-3-3-5)
35. 14 (2-2-2-5-2-5) 6 (3-6-6-3-6-5)
36. 3 (2-3-3-3-2-5) 6 (6-6-6-1-2-4)
37. 11 (3-2-3-2-3-2) 4 (2-6-1-3-5-6)
38. 8 (5-2-1-5-3-1) 5 (4-6-6-3-5-5)
39. 14 (5-6-5-4-1-2) 7 (6-6-1-2-4-1)
40. 5 (5-2-5-2-5-3) 8 (5-6-5-6-6-4)
41. 4 (6-4-6-1-4-1) 4 (4-2-2-4-5-4)
Tekijänoikeudet - Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kaikki oikeudet pidätetään.
Takaisin alkuun