(takaisin)
Käyttäjätunnus: Salasana:
Uuden käyttäjän rekisteröinti
Ratsutaisto (näytä säännöt | keskustele - 86, 5)

5 pistettä -ottelu
Tulos: Mr.Filip: 2.0, dr. martanek: 3.0
Tämän hetkinen peli: 9557723

Päättyneet pelit tässä ottelussa:
nrovalkoinenmustaTulos
1Mr.Filipdr. martanekAika loppu
2dr. martanekMr.FilipAika loppu
3Mr.Filipdr. martanekAika loppu
4dr. martanekMr.FilipEnemmän pisteitä.
5Mr.Filipdr. martanekEnemmän pisteitä.


(news)
Mr.Filip 
(valkoinen, 2044)
Viimeisin siirto 24. Syyskuu 2026, 08:20:36

Pisteet:
1373
Tulos (5): Mr.Filip: 2.0, dr. martanek: 3.0
  J I H G F E D C B A  
 1  66 06  1 
 2  92 58 31  2 
 3  61 53  3 
 4  22  4 
 5 85  5 
 6  10 01  6 
 7 13 00  7 
 8  44  8 
 9  15 60 23 32  9 
 10  29 16 35 51  10 
  J I H G F E D C B A  
Pisteet:
1162


(news)
dr. martanek , 9. (9.)
(musta, 2114)
Viimeisin siirto 23. Syyskuu 2026, 12:02:57


Turnaus: NULOVÁ ŠANCE (26. Marraskuu 2024, 20:13:56), Keskustelu
Pelin ID: 9518095, Ottelun ID: 1147435
Tulos: Mr.Filip: 2.0, dr. martanek: 3.0
Aikaa siirtoa kohti (?): 7 päivää, normaali vapaa
Julkinen peli (näkyvissä toisille pelaajille)
Luokiteltu peli (tulos vaikuttaa pelaajan BKR:ään)
Mr.Filip:lla on enemmän pisteitä
Mr.Filip On voittaja



Pelinotaatio (piilota)

<<<>>>

 Mr.Filipdr. martanek
15. Huhtikuu 2026, 07:51:46
1. f1 j10
2. g3 i8
3. i2/g10 h6
4. j4 f5
5. h3 d6
6. j2/e4 c4
7. i4 d2
8. h2 b3
9. j3 c5
10. i5 a4
11. g6 b6
12. h8 d7
13. f7 b8
14. d8 d9
15. b9 f10
16. a7 g8
17. b5 f6
18. c7/f2 h7
19. e8 j6
20. c9
Tekijänoikeudet - Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kaikki oikeudet pidätetään.
Takaisin alkuun