(takaisin)
Käyttäjätunnus: Salasana:
Uuden käyttäjän rekisteröinti
Shakki (näytä säännöt | keskustele - 1152, 298, 46)

3 voittoa -ottelu
Tulos: King-Kong: 2.0, jbernard33: 2.0
Tämän hetkinen peli: 9541144

Päättyneet pelit tässä ottelussa:
nrovalkoinenmustaTulos
1King-Kongjbernard33Luovutettu peli.
2jbernard33King-KongLuovutettu peli.
3King-Kongjbernard33Luovutettu peli.
4jbernard33King-KongLuovutettu peli.


(news)
King-Kong 
(musta, 2392)
Viimeisin siirto 7. Heinäkuu 2026, 19:24:48

Vangitut nappulat:
Tulos (3): King-Kong: 2.0, jbernard33: 2.0
  A B C D E F G H  
 8   8 
 7   7 
 6   6 
 5   5 
 4   4 
 3   3 
 2   2 
 1   1 
  A B C D E F G H  
Vangitut nappulat:


(news)
jbernard33 , 60. (62.)
(valkoinen, 2047)
Viimeisin siirto 7. Heinäkuu 2026, 13:23:11


Pelin ID: 9501013, Ottelun ID: 1151400
Tulos: King-Kong: 2.0, jbernard33: 2.0
Aikaa siirtoa kohti (?): 5 päivää, normaali vapaa
Julkinen peli (näkyvissä toisille pelaajille)
Luokiteltu peli (tulos vaikuttaa pelaajan BKR:ään)
jbernard33 luovutti pelin.
King-Kong On voittaja



Pelinotaatio (piilota)
(lataa PGN koodi)

Notaatio: lyhyt kansainvälinen (muuta)

<<<>>>

 jbernard33King-Kong
17. Helmikuu 2026, 22:59:15
1. e4 e5
2. f3 f6
3. c4 xe4
4. c3 xc3
5. dxc3 f6
6. O-O c6
7. h4 g6
8. f5 d5
9. xd5 xf5
10. e1 d7
11. xc6 xc6
12. e3 a5
13. d2 h5
14. ad1 e7
15. a3 g5
16. h3 e6
17. f3 g4
18. d3 gxf3
19. gxf3 xf3
20. f2 g8+
Tekijänoikeudet - Copyright © 2002 - 2026 Filip Rachunek, kaikki oikeudet pidätetään.
Takaisin alkuun