Käin neljandas b-s tallinna ühisgümnaasiumis. Lemmik spordimängud jalg,korv,rahvastepall ja saalihoki. vabal ajal olen arvutis, käin sõpradega linnas, loen raamatuid ja tüütan õde. Ei tea sellistest mängudest midagi ja kehalises olen ka halb, aga muidu oskanarvutimänge väga hästi ja nii on ka õppimsega.
(piilota) Haluatko pelata enemmän pelejä, mutta et osaa päättää mitä? Osallistu turnaukseen, jossa pelit valitaan satunnaisesti. (pauloaguia) (näytä kaikki vinkit)