i'm a old othello/reversi player. i'm the president of the Spanish Othello Players Association www.reversies.net. i have played on World othello championship but with less lucky!! http://othello.dk/book/index.php/Oscar_Martinez this is my profile in reversi
i play long time ago (since i have 7 years old). And i don't like players he plays with a computer or handheld support.
(peida) Kui Sul on vaja leida vanemat sõnumit väljavalitud kasutajalt, siis klõpsa tema profiilile ja kasuta "näita sõnumeid sellelt kasutajalt" linki profiili päises. (konec) (näita kõiki vihjeid)