nešlo by třeba udělat sekce kam by hráči daly třeba max 2 svoje hry (od každé hry) nebo alespoň od nějaké, které se opravdu povedli a třeba i hlasování o nejlepší hru?
(peida) Sa võid oma sõnumites kasutada lihtsamat HTML-i või kui oled tasuline liige, kasutada ka Rich Text Editor´i. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)