Včera jsem se zaregistrovala a přihlásila do této hry. Pravidla jsem prostudovala, ale není mi všechno jasné. Kde bych mohla získat podrobnější informace. Jsem totiž na tahu,zadala jsem heslo, táhla a nic.Kde je chyba?Díky.
(peida) Kui vastased tahavad reaalajas mängida, siis peavad nad valima "Tee käik ja jää siia" ja siis F5-klahvi abil ümberlaadima! (TeamBundy) (näita kõiki vihjeid)