bajvik: Я по этой же причине не играю в уголки за чёрных. На этом сайте чёрным почему-то даётся на 1 ход меньше, чем белым. Играешь спокойно и думаешь, что вот сейчас будет ничья. Ан нет! Последнего хода сделать не дают. Ничьи по тутошной версии уголков невозможны.
(peida) Kui Sa klõpsad mängija nimel, siis Lõppenud partiid - saad mängude nimekirja, milles on lõppenud partiisid. Siis klõpsa mängul - saad partiide nimekirja selles mängus. Nüüd klõpsates uuesti mängunimel, saad seda partiid näha ja analüüsida. (Servant) (näita kõiki vihjeid)