Bruce: Tiez som si myslel ze cierny je vo vyhode ale nieje tomu tak. Pozri zopar hier hraca menom Ughaibu(napriklad proti mne) a uvidis sam:-). Myslim ze Pravidla su stanovene dobre, ale ak chces tak napis Fencerovi a mozno spravi aj nejaku modifikovanu verziu.
(peida) Sa võid oma sõnumites kasutada lihtsamat HTML-i või kui oled tasuline liige, kasutada ka Rich Text Editor´i. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)