Cześć jestem Wiktor i mieszkam w Warszawie. Mam sklep z żywnością ekologiczna który obecnie promuję. Pomaga mnie w tym https://www.nomono.eu/ . Jestem sportowcem, od 5 lat trenuję boks. Lubię oglądać filmy science fiction.
(peida) Oled väsinud läbi 2-3 hiireklõpsu samale lehele jõudmisest? Tasulised liikmed saavad selle oma Kontekstimenüüle lisada. (pauloaguia) (näita kõiki vihjeid)