Takový cvičný dotaz: V šachách, v dámě, atd. je dobré hrát se silnějšími soupeři, protože člověk něco odkouká ... platí to i tady ? Dá se v žabce - kromě takových těch základních věcí - něco naučit od soupeře ?
(peida) Kui oled huvitatud selle turniiri edukusest, millel mängid, siis võid oma vastastega arutleda selle turniiri vestlusgrupis. (HelenaTanein) (näita kõiki vihjeid)